Sıkça Sorulan Sorular...


Demo olarak kullanmakta olduğunuz Fenesoft programı 50 kayıt girişi, 30 gün süre veya 60 kez çalıştırma ile sınırlıdır. Demo kayıt kısıtlaması ve süresi dolan program, sizden lisanslama işlemi için aktivasyon kodu girmenizi isteyecektir. Program lisansı satın alarak aktivasyon koduna sahip olduktan sonra, programı hiçbir limit/kısıtlama olmadan aynı bilgisayarda (aynı donanım ile) ömür boyu kullanabilir, 3 ay süreyle ücretsiz olarak online teknik destek hizmeti alabilir ve 3 ay boyunca yayınlanacak olan yeni versiyon güncellemelerine ücretsiz sahip olabilirsiniz. 3 aydan sonra teknik destek veya versiyon güncelleme hizmeti almak isterseniz, destek veya versiyon güncelleme paketlerinden birini satın alarak ilgili hizmeti almayı sürdürebilirsiniz.
Sitemizin anasayfasında bulunan SATIN AL butonuna tıklama yaparak satın alma formunu doldurunuz, ödeme şekli: havale/eft ve kredi kartı olarak mevcuttur. Türkiye Garanti Bankası A.Ş. kredi kartları (BONUS, SHOP&MILES, FLEXI) ile taksitli/peşin, diğer banka kredi kartları ile peşin alışveriş yapabilirsiniz. Ödemenin tarafımıza geçtiği gün içinde programınızın aktivasyon kodu tarafınıza e-posta yolu ile iletilecektir. Size iletilen aktivasyon kodunu programın lisans menüsüne girerek lisanslama işlemini yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Programınızın lisanslanması tamamlandıktan sonra hiçbir kısıtlama olmadan aynı bilgisayarda (aynı donanım ile) lisansın süresince ömür boyu kullanabilir, 3 ay süreyle ücretsiz online teknik destek alabilir ve yayınlanan program güncellemelerini yükleyebilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. Bu hassas ve kişisel bilgiler en yüksek güvenlik standartlarında saklanmaktadır. Kullanılan hiçbir bilgi, diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. Sitemiz güvenli bağlantı için SSL sertifikasına ve üye işyeri olduğumuz Türkiye Garanti Bankası A.Ş. altyapısı ile "3D Secure" güvenli ödeme sistemine sahiptir. Bu sayede Kredi Kartı bilgileriniz banka onay sürecinde hiçbir kişi ve kuruluşça görülemez. Hiçbir zaman ve hiçbir koşulda Fenesoft, müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini göremez, kayıt edemez. Hiçbir Fenesoft çalışanı da, Fenesoft müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz.
Program lisansı satın aldıgınız tarihten itibaren 3 ay süreyle online teknik destek hizmeti ücretsizdir, program ile ilgili her türlü sorunlarınızı mesai saatleri içerisinde Canlı Destek Hattı ile görüşme başlatarak iletebilirsiniz. Teknik destek hizmet süreniz dolduktan sonra sitemizden destek paketlerinden birini satın alarak hizmet almayı sürdürebilirsiniz. Yazılım teknik destek hizmeti ücretlendirilmesini güncel fiyat listesinden öğrenebilirsiniz. Firmamızın geliştirmiş olduğu uzak masaüstü uygulaması ile internete bağlı olduğunuz sürece, teknik destek görevlilerinden kolayca yardım alabilirsiniz.
Aktivasyon kodunuz yalnızca satın alma formunda belirttiğiniz seri numaralı programın bulunduğu bilgisayar için geçerlidir. Aktivasyon kodunuz sürekli sabit olup, bilgisayarınızı formatlamanız veya programı silip yeniden yüklemeniz halinde değişmez. İşletim sisteminin yeniden kurulması veya programın kaldırılıp tekrar kurulması sonrasında programınızı aynı aktivasyon kodu ile tekrar lisanslayıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilgisayar donanımınızda (sabit disk, işlemci, anakart) herhangi bir değişiklik olmadığı sürece aynı aktivasyon kodu ile lisansınızın süresince programı kullanabilirsiniz.
Satın aldığınız program lisansı, yalnızca satın alma formunda belirttiğiniz seri no'lu programın bulunduğu bilgisayar için geçerli olup başka bir bilgisayara aktarılması teknik olarak mümkün değildir. Lisansın başka kullanıcıya devri de mümkün değildir.
Tüm satışlar özellik kısıtlaması olmayan deneme sürümü sonrasında yapıldığından, lisanslamadan sonra müşterinin satın almaktan vazgeçmesi durumunda ücret iadesi yapılmaz.
Programlar yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda kobi ve kamu kuruluşu tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcılardan bazılarını görmek için sitemizin referanslar bölümünü inceleyebilirsiniz.
Tüm Fenesoft markalı bilgisayar programları; Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 işletim sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.
Yazılım ürünleri ile ilgili lisansın kapsamı aşağıdaki lisans sözleşmesinde maddeler halinde belirtilmiştir. Fenesoft markalı yazılım ürününü bilgisayarına kuran, çalıştıran kullanıcı işbu lisans sözleşmesini kabul etmiş sayılır.