Hizmetler...


Kurulum Hizmeti

Tüm Microsoft Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalışan Fenesoft yazılımlarının kurulum işlemlerini teknik ekibimiz uzaktan yardım sistemi ile bilgisayarınıza bağlantı kurarak gerçekleştirmektedir.

Güncelleme Hizmeti

Kullanmış olduğunuz Fenesoft markalı bilgisayar programlarının yazılım ekibimizce gerekli görülen kullanım iyileştirmeleri, kullanıcılar tarafından talep edilen program formatına uygun özellikler, veri akışında hızlandırmalar gibi güncellemeleri barındıran yeni sürümünden faydalanabilmeniz için siz değerli kullanıcılarımıza güncelleme hizmeti sunmaktayız.

Yedekleme Hizmeti

İşletmeniz için önem taşıyan verilerinizin güvenliğini oluşturan önemli etkenlerden bir kaçı olan yedekleme, yedek aktarımı gibi işlemleriniz siz değerli kullanıcılarımızın talep etmesi durumunda alanında uzman teknik destek ekibimiz tarafından uzaktan yardım uygulamaları aracılığı ile bağlantı kurularak özenli ve güvenli bir şekilde sıfır veri kaybı ile gerçekleştirilmektedir.

Devir Hizmeti

Fenesoft markalı Ön Muhasebe Pro programı kullanıcılarımız için yılsonu devir ve yeni dönem tanımlamalarını kapsayan Devir Hizmeti alanında uzman teknik destek ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

Rapor Tasarımı

Kullanmış olduğunuz Fenesoft markalı bilgisayar programlarında yer alan işlemlere ve raporlamalara ait çıktılarda siz değerli kullanıcılarımızın isteği doğrultusunda düzenlemeler yapılabilmektedir.