Kullanıcı Görüşleri...


"Cari Hesap Takip programını satın aldım daha önce kullandığım programlardan daha kullanışlı ve kolay, başka program aramanıza gerek yok herkese öneririm Fenesoft 'a teşekkürler."

Adnan Güney (Güney Otomotiv Dış Tic. Ltd. Şti.)


"Gerçekten desteğiniz çok iyi, çok teşekkür ediyorum."

Mehmet Öztuğrul (Yoma Tekstil Tic. Ltd. Şti.)


"Firmamız için büyük kolaylık olan programlarınız ile hesaplarımızı kayıt altında pratik bir şekilde tutabiliyoruz. Hergeçen gün dahada gelişen programlar sunduğunuz için teşekkür ederiz. İyi Çalışmalar."

Doğan Yıldırım (Ramak Hava Komp.)


"Programlarınız gayet güzel hazırlanmış, arayüz ve kullanım kolaylıgı olarak bir numarasınız ve en önemlisi bizim gibi firmaların isteklerini dikkate alarak yeni program sürümlerinde bunu eklemeniz bizi çok sevindirdi. Çalışmalarınızda başarılar."

Cevdet Arslan (Arslan Alüminyum San. Tic. Ltd. Şti.)


"Müşteri takip programınızı 2 yıldır kullanıyorum ve gayet memnunum. Program ile ilgili teknik desteğiniz gerçekten çok iyi, başarılarınızın devamını dilerim."

Serap Dündar (ÖzTuran Sürücü Kursu)


"Programlarınız çok başarılı, komşu firmanın tavsiyesi üzerine size ulaştık. Programda istediğimiz geliştirmeleri gözardı etmediğiniz için teşekkür ederiz. Programı seri bi şekilde 3 kullanıcı ile kullanmaya devam ediyoruz ayrıca teknik destek hizmetiniz için çok teşekkürler."

Kenan Bayraktar (Lema Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.)


"5 yıldır Ön Muhasebe Programınızı kullanıyoruz, yazılımdan çok memnunuz, yeni sürümünü de 4 gözle bekliyoruz, çalışmalarınızda başarılar."

Ahmet Ali Arık (Egesis Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.)

"Cari hesap programınızı hesaplarımızı takip etmek ve müşterilerimize fatura kesebilmek için kullanıyoruz, herşeyiyle mükemmel bir program çok rahatız, teşekkürler iyi günler."

Gözde Köksal (Vera İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.)

"Tavsiye üzerine programınızın demosunu indirip kullandım. En önemlisi programın kullanımının kolay olması ve beklentilerimi karşılaması nedeniyle satın aldım. Yapımına emek verenlerin eline sağlık. İyi çalışmalar dilerim."

Tufan Şanver (Şanver Yapı Denetim Ltd. Şti.)

Görüş Bildir

Yukarıdaki mesajlar Müşteri Hizmetleri departmanımıza gelen mesajlardan derlenmiştir. Tüm mesajlara burada yer veremediğimizden dolayı görüşlerini bizimle paylaşan diğer müşterilerimizden özür dileriz.