Hakkımızda...

fenesoft muhasebe programları
2007 yılında kurulan Fenesoft, şirket ve kurumlar için sade ve kullanışlı iş yazılımları geliştiren bir yazılım firmasıdır. Bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak, kolay kullanımlı arayüze sahip bilgisayar yazılımları üretmek ana hedefimizdir. Amacımız, maksimum teknolojiyi minimum maliyetle sunarak yazılımı şirket ve kurumlar açısından ekonomik ve karlı hale getirmektir.

Yazılım ve Ar-Ge ekibi ile global yazılım sektörünün sıkı bir takipçisi olan firmamız, yazılım teknolojileri ile ilgili tüm yenilikleri müşterilerine en kısa sürede sunmaktadır.

Yüksek kaliteye sahip bilgisayar yazılımları geliştiren üretici firma olmamız sebebiyle, ürün ve hizmetlerimiz birçok kamu kuruluşu tarafından da tercih edilmektedir.

Teknik ekibimiz, 18 yıl yazılım sektöründe etkin; "Microsoft Yazılım Mühendisi" sertifikasına sahip ve C, C++, C#, ASP, PHP, JAVA, PYTHON teknolojilerine hakim uzmanlardan oluşmaktadır.

MİSYONUMUZ:
İşletme ve kurumların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan yazılım çözümleri üretmek ve bilişim sektörüne yönelik kaliteli hizmetler sunmak.

VİZYONUMUZ:
Müşteri memnuniyetini temel alan ekonomik ve kaliteli çözümler üreterek, yazılım sektöründe yarattığımız farklılıklarla yurtiçinde ve yurtdışında yazılımın öncü markalarından biri olmak en önemli hedefimizdir.

DEĞERLERİMİZ:

  • Müşteri memnuniyeti
  • Kaliteli yazılımlar üretmek
  • Satış sonrası tam destek
  • Etkili iletişim kurabilme
  • Öğrenmeye ve gelişmeye açıklık
  • Problem çözme
Fenesoft, Türk Patent ve Marka Kurumu 'nda tescili olan ticari bir markadır.