Fiyat Listesi...


Yazılım AdıKredi KartıHavale / Eft Havale / Eft İndirimli
Ön Muhasebe Pro1400,001400,00 1200,00
Cari Hesap Takip610,00610,00 490,00
Müşteri & Kasa Yönetim530,00530,00420,00
Kitabevi Satış Yönetim530,00530,00 420,00
Müşteri Hesap Takip470,00470,00 350,00
Kasa Defterim480,00480,00 360,00
Çek Takip440,00440,00 320,00
Adres Defteri350,00350,00 270,00
Teknik Servis540,00540,00 420,00
Evden Eve Taşımacılık540,00540,00 420,00
Ön Muhasebe Start 200,00200,00 150,00
Barkod Yazdırma 250,00250,00 200,00

Hizmet AdıKredi KartıHavale / Eft
Destek200,00150,00
Destek (3 Aylık)310,00250,00
Destek (6 Aylık)470,00400,00
Destek (1 Yıllık)680,00600,00
Rapor Tasarımı350,00300,00
Fatura Tasarımı350,00300,00
Versiyon Güncelleme 300,00250,00
Devir İşlemi250,00200,00

Kampanya AdıKredi KartıHavale / Eft
Kampanya 140003700
Kampanya 242504000
Kampanya 339003600
Kampanya 434003100
Kampanya 538503600
Kampanya 634003100

* Listedeki fiyatlara %18 KDV ilave edilecektir.

* Tüm ürün ve hizmetlerimiz bankadan havale/eft veya kredi kartı ile ödeme uygulamasına tabidir. BONUS, SHOP&MILES, FLEXI markalı kredi kartları ile taksitli/peşin, diğer banka kredi kartları ile peşin alışveriş yapabilirsiniz.

* Bu listede yer alan fiyatlar yalnızca Türkiye için geçerlidir. Yurtdışı fiyat listesi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

* Kafanıza takılan her türlü konuda CANLI DESTEK hattından iletişime geçebilirsiniz.