Turizm Sektörü...

turizm sektörü

Turizm sektörü, gezmek, dinlenmek, eğlenmek ve tanımak amacıyla yapılan turları ve bu amaca hizmet eden tüm tesis ve araçlar üzerine şekillenmiştir. Turizm sektörü başta tur şirketleri, seyahat acenteleri, otel, pansiyon, tatil köyü ve kamp yerleri olmak üzere gezme ve konaklamayı sağlayan tüm işletmeleri kapsar. Turizm sayesinde ülke ekonomisine büyük oranda döviz geliri sağlanır.

Turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin ön muhasebe hesaplarının takibini profesyonelce bilgisayar ortamında sağlayan Fenesoft Ön Muhasebe Pro yazılımı ile cari hesap, borç – alacak takibi, kasa takibi, stok takibi, personel hesap takibi, fatura ve irsaliye düzenleme, çek ve senetlerin vade takibi işlemleri seri bir şekilde gerçekleşir.

Turizm sektörü için Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, Turizm sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir