Tekstil Sektörü...

tekstil sektörü

Tekstil sektörü, her türlü tekstil elyafından çeşitli yöntemler uygulayarak giysi üretme üzerine şekillenmiştir. Hazır giyim ve ev tekstili olarak 2 ana kategoriye ayrılan tekstil ürünleri, hazır giyim yönünden bay, bayan, çocuk kategorilerinde hazır giyim ve aksesuar ihtiyaçlarının karşılanması, ev tekstili yönünden perde, çarşaf, nevresim, her çeşit örtüler ve havlu gibi ihtiyaçların karşılanması amacına hizmet etmektedir. Tekstil sektöründe üretilen hazır giyim ürünlerinin satışı butik işletmelerinde gerçekleşirken, ev tekstili ürünleri mefruşat işletmelerinde gerçekleşir.

Hazır giyim ve ev tekstili ürünlerinin satışı alanında faaliyet gösteren firmaların ön muhasebe hesaplarının takibini profesyonelce bilgisayar ortamında sağlayan Fenesoft Ön Muhasebe Pro yazılımı ile cari hesap, borç – alacak takibi, stok takibi, fatura ve irsaliye düzenleme, çek ve senetlerin vade takibi işlemleri seri bir şekilde gerçekleşir.

Tekstil Sektörü İçin Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, Tekstil sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir