Otomotiv Sektörü...

otomotiv sektörü

Otomotiv, sanayileşmiş tüm ülkelerde ekonominin lokomotifi olarak kabul edilen ve motorlu taşıt araçlarının üretimi ve satışını kapsayan bir sektördür. Dünyada motorlu taşıt üretiminin yaklaşık %70 ‘ini otomobiller oluşturduğundan otomotiv sanayiinin temeli otomobiller üzerine kuruludur. Otomotiv sektörü kendisi dışında, hammadde ve yan sanayi ile otomotiv ürünlerinin tüketiciye ulaşmasını sağlayan ve bunu destekleyen pazarlama, bayi, servis, akaryakıt, finans ve sigorta sektörlerinde geniş iş hacmi ve istihdam yaratmaktadır.

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ticari işletmelerin ön muhasebe hesaplarının takibini profesyonelce bilgisayar ortamında sağlayan Fenesoft Ön Muhasebe Pro yazılımı ile cari hesap, borç – alacak takibi, kasa takibi, stok takibi, personel hesap takibi, fatura ve irsaliye düzenleme, çek ve senetlerin vade takibi işlemleri seri bir şekilde gerçekleşir.

Otomotiv sektörü için Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, Otomotiv sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir