Mobilya Sektörü...

mobilya sektörü

Mobilya sektörü, başlıca ev mobilyası ve ofis mobilyası üzerine şekillenmiştir. Mobilyalar; oturulan, yemek yenilen, çalışılan yerlerde kullanılan taşınabilir eşyalardır. Günümüzün en çok ilgiyle takip edilen sektörlerinden biridir. Mobilya sanayiinde ağaç mobilya, antika mobilya, grup mobilya, kaplamalı mobilya, iskelet mobilya, modern mobilya, stil mobilya, yatak mobilya ve oturma mobilyası şeklinde kullanım yerine ve amacına göre üretilen mobilya modelleri bulunmaktadır.

Mobilya üretimi veya mobilya satışı üzerine faaliyet gösteren firmaların ön muhasebe hesaplarını kolayca bilgisayar ortamında takip edilmesine yardımcı olan Fenesoft Ön Muhasebe Pro; mobilya stoklarının takibini sağlayarak, tarih bazında stok giriş çıkış raporları üretir.

Mobilya Sektörü İçin Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, Mobilya sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir