Lojistik Sektörü...

lojistik sektörü

Lojistik sektörü, bir ürünün ilk üreticiden son tüketiciye kadar olan nakliye, depolama, gümrükleme, ambalajlama, dağıtım gibi tüm tüm süreçlerini ifade eder. Temel lojistik faaliyetleri; taşımacılık, depolama, katma değerli işler, paketleme şeklinde olup alt faaliyetler ; müşteri hizmetleri, stok yönetimi, sigorta, gümrük, muayene / gözetim faaliyetlerinden oluşur. Lojistik sektöründe ülkemiz 160 ülke arasında 30. sırada olup, sektör hacmi yaklaşık 52 milyar dolar seviyesindedir.

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren, nakliyat ve evden eve taşımacılık firmalarının ön muhasebe hesaplarının takibini profesyonelce bilgisayar ortamında sağlayan Fenesoft Ön Muhasebe Pro yazılımı ile cari hesap, borç – alacak takibi, kasa takibi, stok takibi, personel hesap takibi, fatura ve irsaliye düzenleme, çek ve senetlerin vade takibi işlemleri seri bir şekilde gerçekleşir.

Lojistik Sektörü İçin Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, Lojistik sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir