İnşaat Sektörü...

inşaat sektörü

İnşaat sektörü, her türlü inşaat taahhüt işleri, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak, bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak üzere şekillenmiştir.

İnşaat Sektörü için ön muhasebe hesaplarının düzenli takibi büyük önem arz eder. İnşaat firmalarının ön muhasebe hesaplarının başında fatura ve irsaliyeler gelirken, takiben cari hesap takibi ve personellere ödenen maaş ve avansların takibi gelir. İnşaat firmalarına yönelik ön muhasebe programı olan Fenesoft Ön Muhasebe Pro ile cari hesap, kasa, fatura ve irsaliye, çek ve senet, personel hesap takibi işlemleri bilgisayar ortamında kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

İnşaat Sektörü İçin Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, İnşaat sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir