SARFEN İNŞAAT

SARFEN İNŞAAT firması, 25.06.2024 tarihinde Fenesoft ailesine katılmıştır.

İNŞAAT sektöründe faaliyet gösteren firmalar için ideal bir program olan Fenesoft Kasa Defterim Programı kapsamlı bir şekilde kasa giriş ve çıkış kaydı ve kasa hesaplarının detaylı takibi işlemlerini sağlar.

Fenesoft markalı ön muhasebe programları ile tüm şirketler ticari hesaplarını bilgisayar ortamında profesyonelce takip edebilir. Fenesoft programları kullanımı kolay arayüzü ile eğitim gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede tüm firmalar muhasebe bilgisine ve eğitime ihtiyaç duymadan kolayca programı kullanabilmektedir.

Fenesoft Kasa Defterim Programı ile işletmesinin kasa hesaplarını kontrol altına alan SARFEN İNŞAAT firmasına başarılarının devamını dileriz.

İNŞAAT Sektörü İçin Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, İNŞAAT sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir