EĞİTİM VE BİLİM İŞ GÖRENLERİ SENDİKASI

EĞİTİM VE BİLİM İŞ GÖRENLERİ SENDİKASI firması, 17.11.2021 tarihinde Fenesoft ailesine katılmıştır.

SENDİKA sektöründe faaliyet gösteren firmalar için ideal bir program olan Fenesoft Kasa Defterim Programı kapsamlı bir şekilde kasa giriş ve çıkış kaydı ve kasa hesaplarının detaylı takibi işlemlerini sağlar.

Fenesoft markalı ön muhasebe programları ile tüm şirketler ticari hesaplarını bilgisayar ortamında profesyonelce takip edebilir. Fenesoft programları kullanımı kolay arayüzü ile eğitim gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede tüm firmalar muhasebe bilgisine ve eğitime ihtiyaç duymadan kolayca programı kullanabilmektedir.

Fenesoft Kasa Defterim Programı ile işletmesinin kasa hesaplarını kontrol altına alan EĞİTİM VE BİLİM İŞ GÖRENLERİ SENDİKASI firmasına başarılarının devamını dileriz.

SENDİKA Sektörü İçin Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, SENDİKA sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir