PENA MİMARLIK

PENA MİMARLIK firması, 04.02.2020 tarihinde Fenesoft ailesine katılmıştır.

MİMARLIK sektöründe faaliyet gösteren firmalar için ideal bir program olan Fenesoft Müşteri & Kasa Yönetim Programı kapsamlı bir şekilde müşteri hesaplarının takibi, borç-alacak durum takibi, ödeme ve tahsilat takibi, günlük gelir gider takibi, kasa takibi sağlar.

Fenesoft markalı ön muhasebe programları ile tüm şirketler ticari hesaplarını bilgisayar ortamında profesyonelce takip edebilir. Fenesoft programları kullanımı kolay arayüzü ile eğitim gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede tüm firmalar muhasebe bilgisine ve eğitime ihtiyaç duymadan kolayca programı kullanabilmektedir.

Fenesoft Müşteri & Kasa Yönetim Programı ile işletmesinin müşteri ve kasa hesaplarını kontrol altına alan PENA MİMARLIK firmasına başarılarının devamını dileriz.

MİMARLIK Sektörü İçin Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, MİMARLIK sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir