SIRDAŞ GIDA

SIRDAŞ GIDA firması, 02.07.2024 tarihinde Fenesoft ailesine katılmıştır.

GIDA sektöründe faaliyet gösteren firmalar için ideal bir program olan Fenesoft Cari Hesap Takip Programı kapsamlı bir şekilde cari borç-alacak takibi, kasa takibi, fatura kesme işlemleri, ödeme ve tahsilat takibi sağlar.

Fenesoft markalı ön muhasebe programları ile tüm şirketler ticari hesaplarını bilgisayar ortamında profesyonelce takip edebilir. Fenesoft programları kullanımı kolay arayüzü ile eğitim gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede tüm firmalar muhasebe bilgisine ve eğitime ihtiyaç duymadan kolayca programı kullanabilmektedir.

Fenesoft Cari Hesap Takip Programı ile işletmesinin cari, kasa, stok, fatura, irsaliye, ödeme, taksitli satış hesaplarını kontrol altına alan SIRDAŞ GIDA firmasına başarılarının devamını dileriz.

GIDA Sektörü İçin Ön Muhasebe Programı

ön muhasebe programı

Fenesoft Ön Muhasebe Programı sayesinde, GIDA sektörü Excel 'de cari hesap tutma, irsaliye yazdırma, stok takip etme dertlerinden kurtuluyor. Excel 'de fatura yazdırmaya, Excel 'de kasa takibi yapmaya, Excel 'de çek takip etmeye, Excel 'de senet düzenlemeye uzun emek ve zaman harcamaya Fenesoft Ön Muhasebe Programı ile son verebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programını İndir