Fiyat Listesi...

Yazılım AdıKredi KartıHavale / Eft Kampanya
Ön Muhasebe Pro1450,001450,00 1200,00
Cari Hesap Takip610,00610,00 490,00
Müşteri & Kasa Yönetim530,00530,00420,00
Kitabevi Satış Yönetim530,00530,00 420,00
Müşteri Hesap Takip470,00470,00 350,00
Kasa Defterim480,00480,00 360,00
Çek Takip440,00440,00 320,00
Adres Defteri350,00350,00 270,00
Teknik Servis540,00540,00 420,00
Evden Eve Taşımacılık540,00540,00 420,00
Ön Muhasebe Start 200,00200,00 150,00
Barkod Yazdırma 250,00250,00 200,00

Hizmet AdıKredi KartıHavale / Eft
Destek200,00150,00
Destek (3 Aylık)310,00250,00
Destek (6 Aylık)470,00400,00
Destek (1 Yıllık)680,00600,00
Rapor Tasarımı350,00300,00
Fatura Tasarımı350,00300,00
Versiyon Güncelleme 200,00150,00
Devir İşlemi200,00150,00

Donanım AdıKredi KartıHavale / Eft
Zebex Barkod Okuyucu245,00195,00
Oki Fatura Yazıcısı730,00650,00
Caller ID Cihazı420,00340,00
Canon Yazıcı (MG 3550)440,00350,00
Samsung 1 TB Taşınabilir Disk (TSHX-M101TCB)395,00310,00

Kampanya AdıKredi KartıHavale / Eft
Kampanya 140003200
Kampanya 241503500
Kampanya 339003100
Kampanya 430002600
Kampanya 535003000
Kampanya 630002500

* Listedeki fiyatlara %18 KDV ilave edilecektir.

* Tüm ürün ve hizmetlerimiz bankadan havale/eft veya kredi kartı ile ödeme uygulamasına tabidir. BONUS, SHOP&MILES, FLEXI markalı kredi kartları ile taksitli/peşin, diğer banka kredi kartları ile peşin alışveriş yapabilirsiniz.

* Bu listede yer alan fiyatlar yalnızca Türkiye için geçerlidir. Yurtdışı fiyat listesi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.