Fiyat Listesi...

Fiyatlar Artacaktır !

10. yılımıza özel kampanyalı fiyatlar için son gün : 31 Ocak 2017

Yazılım AdıKredi KartıHavale / Eft Kampanya
Ön Muhasebe Prosorunuzsorunuz sorunuz
Cari Hesap Takipsorunuzsorunuz sorunuz
Müşteri & Kasa Yönetimsorunuzsorunuzsorunuz
Kitabevi Satış Yönetimsorunuzsorunuz sorunuz
Müşteri Hesap Takipsorunuzsorunuz sorunuz
Kasa Defterimsorunuzsorunuz sorunuz
Çek Takipsorunuzsorunuz sorunuz
Adres Defterisorunuzsorunuz sorunuz
Teknik Servissorunuzsorunuz sorunuz
Evden Eve Taşımacılıksorunuzsorunuz sorunuz
Ön Muhasebe Startsorunuzsorunuz sorunuz
Barkod Yazdırmasorunuzsorunuz sorunuz

Hizmet AdıKredi KartıHavale / Eft
Destek200,00150,00
Destek (3 Aylık)310,00250,00
Destek (6 Aylık)470,00400,00
Destek (1 Yıllık)680,00600,00
Rapor Tasarımı350,00300,00
Fatura Tasarımı350,00300,00
Versiyon Güncelleme 200,00150,00
Devir İşlemi200,00150,00

Donanım AdıKredi KartıHavale / Eft
Zebex Barkod Okuyucu245,00195,00
Oki Fatura Yazıcısı730,00650,00
Caller ID Cihazı420,00340,00
Canon Yazıcı (MG 3550)440,00350,00
Samsung 1 TB Taşınabilir Disk (TSHX-M101TCB)395,00310,00

Kampanya AdıKredi KartıHavale / Eft
Kampanya 140003200
Kampanya 241503500
Kampanya 339003100
Kampanya 430002600
Kampanya 535003000
Kampanya 630002500

* Listedeki fiyatlara %18 KDV ilave edilecektir.

* Tüm ürün ve hizmetlerimiz bankadan havale/eft veya kredi kartı ile ödeme uygulamasına tabidir. BONUS, SHOP&MILES, FLEXI markalı kredi kartları ile taksitli/peşin, diğer banka kredi kartları ile peşin alışveriş yapabilirsiniz.

* Bu listede yer alan fiyatlar yalnızca Türkiye için geçerlidir. Yurtdışı fiyat listesi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.